Strona głowna >> Blog >> Zakup hologramu studenckiego na Allegro, OLX lub Oglaszamy24

Zakup hologramu studenckiego na Allegro, OLX, Oglaszamy24

Sie 1, 2019 | polecane

Szukając nowych kolekcjonerskich hologramów studenckich els, niejednokrotnie potencjalny nabywca natyka się na oferty naklejek w serwisach ogłoszeniowych jak Allegro, OLX, Gumtree czy Oglaszamy24. Ale czy warto ufać takim ogłoszeniom?

Doświadczeni kolekcjonerzy oraz początkujący zbieracze mogą nabywać swoje hologramy studenckie z różnych źródeł. Mogą być to zarówno najpopularniejsze serwisy aukcyjne – Allegro, Gumtree, czy OLX – a także zewnętrzne serwisy dystrybuujące nalepki. Różnica pomiędzy nimi polega przede wszystkim na uczciwości sprzedawców. Niekiedy hologramy studenckie zamawiane na aukcjach znacząco różnią się od norm wymaganych przez kolekcjonerów. Oznacza to, że wydając pieniądze na ich zakup pada się ofiarą oszusta, a egzemplarz dołączany do kolekcji nie jest nic wart. Właśnie dlatego rekomenduje się, by zamówienia nalepek ELS przez Allegro zamienić na zakupy u zewnętrznych sprzedających.

Hologramy studenckie z OLX i Allegro, czy z zaufanych i bezpiecznych stron sprzedaży?

Kupowanie naklejek do legitymacji studenckich w serwisach, takich jak OLX jest ryzykowne nie tylko ze względu na fałszerzy, lecz także słabą jakość nalepek. Dla zbieraczy poza stuprocentową zgodnością nalepek ELS z pierwowzorami, liczy się również to, by hologramy studenckie spełniały wysokie standardy produkcji. Ich wygląd ma być estetyczny, a każdy element wykonany zgodnie z zaleceniami MEN. Chodzi przede wszystkim o to, by naklejki studenckie były precyzyjnie wycięte z krawędziami o wymiarze 9x10mm, a data ważności wykonana została laserowo. Nie wszystkie egzemplarze pochodzące z Allegro są wykonane według najwyższych standardów, dlatego osoby obawiające się o wydawanie pieniędzy w błoto powinny unikać zakupów w tych miejscach. Bezpieczniejszym rozwiązaniem są hologramy studenckie nabywane na platformach internetowych, które cieszą się dobrą opinią wśród kolekcjonerów. Informacji na ten temat warto szukać na forach zrzeszających filatelistów, gdzie wymieniają się oni cennymi wiadomościami oraz polecają najlepszych swoim zdaniem sprzedawców.

Jak kupić hologramy studenckie, by nie dać się oszukać?

Wiadomo już, dlaczego nabywanie hologramów na Allegro lub OLX może być ryzykowne, a także dlaczego warto zamienić zakupy na portalach aukcyjnych na zamówienia u zewnętrznych sprzedawców. Nie oznacza to jednak, że wybrane hologramy studenckie mimo to nie zostały podrobione. Ważne jest dokładne sprawdzanie swojego produktu przed finalizacją transakcji. Niektórzy z dystrybutorów pozwalają, by klient odebrał swoje zamówienie osobiście. Po umówieniu terminu spotkania zbieracz może dokładnie obejrzeć zarezerwowane studenckie hologramy els, a następnie podjąć decyzje o ich zakupie. Jeśli sprzedający nie daje takiej możliwości, wówczas trzeba posiłkować się wiedzą na temat właściwego wyglądu nalepek i sprawdzać egzemplarze pokazywane na zdjęciach. Zarówno na Gumtree, jak i u niezależnych dystrybutorów fotografie to nieodłączna część sprzedaży. Pokazane na nich hologramy studenckie muszą posiadać datę ważności, specjalną, mieniącą się powierzchnię ze znakami RP oraz Orła, a od października 2019 także laserowo nacięty numer seryjny. Dopiero po dokładnym sprawdzeniu zdjęć przystąpić można do zamówienia i przesłania pieniędzy sprzedającemu.

Hologram ELS
31-03-20

 

Opinie: (4.95 / 5)

Aktualny kolekcjonerski hologram studencki els z datą ważności 31-03-20 przeznaczony na zimowy semestr akademicki 2019 / 2020. Hologram przeznaczony tylko do użytku kolekcjonerskiego.

150 zł.
od 80 zł.

+ darmowa dostawa

Kup teraz

Hologramy studenckie 31-03-20

Oryginalne kolekcjonerskie hologramy studenckie. Nowa seria z terminem ważności 31-03-20, dotycząca zimowego semestru akademickiego 2019 / 2020. Aktualna seria posiada laserową datę ważności i unikalny numer seryjny.

Hologramy studenckie posiadają numer seryjny, czyli nowe zabezpieczenie w formie 8 cyfrowego kodu obok daty ważności. Wszystkie naklejki studenckie posiadają szereg zaawansowanych zabezpieczeń. Dostępne hologramy kolekcjonerskie els są identyczne z wydawanymi przez uniwersytety, hologramami studenckimi.

Gwarantujemy najwyższą jakość każdej naklejki studenckiej na legitymacje els. Każdy hologram els, zawiera niezbędne, wymagane elementy, które potwierdzające jego autentyczność.

Potrzebujesz egzemplarzy z inną datą ważności?
Zobacz wszystkie dostępne serie hologramów els z innymi datami ważności.
Inne daty

Forum dla osób zbierających hologramy studenckie

Fora internetowe, stają się coraz ważniejszym źródłem informacji dla nowego pokolenia. Wymiana praktycznych informacji okazuje niezwykle cenna. Czy to forum internetowe , czy grupa dyskusyjny lub facebook, to tam coraz więcej ludzi wymienia się najważniejszymi...

czytaj dalej

Numer seryjny na każdym hologramie studenckim

Teraz każdy nowo wydany hologram studencki musi posiadać numer seryjny. Nowa zmiana zacznie obowiązywać od semestru zimowego 2019 / 2020. Zmiana ma na celu wyeliminowanie procederu sprzedaży podrobionych naklejek studenckich na legitymację. Dlatego od tego semestru,...

czytaj dalej

Odbiór osobisty nowego hologramu studenckiego

Każdego roku studenci odbierają osobiście hologramy studenckie upoważniające ich do ulg ustawowych ze swoich dziekanatów uczelni wyższych. Co semestr każdy student jest zobowiązany do podbicia i przedłużenia ważności swojej legitymacji studenckiej els. Odbierając...

czytaj dalej

Co to są naklejki studenckie els

Czy zastanawiałeś się czym są naklejki studenckie naklejane co każdy semestru na każda legitymację studencką? Co oznaczają, do czego służą hologramy els na legitymację? Czy wygląd każdej naklejki studenckiej jest taki sam niezależnie od uczelni? Naklejki studencki...

czytaj dalej