Strona głowna >> Blog >> Opinie o hologramach studenckich są bardzo ważne przed ich zakupem

Opinie o hologramach studenckich są bardzo ważne przed zakupem

Wrz 3, 2019 | polecane

Jeśli szukasz nowych hologramów studenckich do swojej kolekcji, musisz sprawdzać zawsze opinie o naklejkach. Opinie o hologramach studenckich są niezmiernie ważne, gdyż wciąż w internecie lub w serwisach ogłoszeniowych można znaleźć ogłoszenia oferujące fałszywe naklejki studenckie.

Kolekcjonerskie hologramy studenckie >często stają się przedmiotami oszustw, dlatego warto sprawdzać, co o konkretnym sprzedawcy sądzą jego klienci. Czytając opinie dotychczasowych nabywców na temat punktów sprzedaży można uchronić się przed fałszerzami, niepodążającymi za wymaganiami MEN w sferze produkcji nalepek ELS. Najbardziej wartościowe hologramy studenckie to te, których rozmiar mieści się w granicach 9x10mm, data ważności i numer seryjny wycięte są laserowo, a znak RP i Orła widoczny jest zamiennie pod różnym kątem spoglądania. Pisane przez doświadczonych zbieraczy opinie mogą uchronić początkujących kolekcjonerów przed fałszerzami i złą jakością zamawianych hologramów.

Zanim hologramy studenckie zasilą Twoje zbiory

Gdzie szukać informacji pisanych przez wieloletnich kolekcjonerów? Przede wszystkim na forach internetowych, a nie bezpośrednio na profilach sprzedawców w serwisach aukcyjnych. Wystawiane tam opinie są zazwyczaj bardzo stronnicze, a niekiedy pochodzą z fałszywych kont użytkowników. Trzeba pamiętać, by zamawiając hologramy studenckie na OLX, czy Allegro zachować szczególną ostrożność – to właśnie tam najtrudniej jest odróżnić rzetelnego sprzedawcę od oszusta. Zamówione tam naklejki ELS często nie mają nic wspólnego ze swoimi pierwowzorami, a co za tym idzie – mają zerową wartość dla filatelisty. Pojawiające się w sieci hologramy studenckie i opinie o nich zgodnie przekonują, by zamieniać portale aukcyjne na zakupy u niezależnych sprzedawców internetowych. Sprawdzone sklepy dla zbieraczy nie tylko proponują atrakcyjniejsze ceny, lecz przede wszystkim sprzedawane tam hologramy studenckie są w 100% zgodne z wymaganiami stawianymi przed producentami przez MEN. Między wydawanymi w dziekanatach naklejkami do legitymacji studenckich, a egzemplarzami nabywanymi przez kolekcjonerów nie powinno być żadnej różnicy, na co wskazują opinie i zdania filatelistów. Dla nich najważniejsza jest zgodność ze standardami i unikanie jakichkolwiek prób fałszerstwa.

Hologramy studenckie, czyli o tym, jak opinie kolekcjonerów wpływają na satysfakcjonujące zakupy

     Kolekcjonerskie opinie dostarczają początkującym zbieraczom nie tylko informacji o zgodności zamawianych produktów ze specyfikacją MEN, lecz także o rzeczywistym wyglądzie nalepek. Stan wizualny naklejek kolekcjonerskich jest przez nabywców odkrywany dopiero po dostarczeniu zamówienia przez kuriera. Nie da się bowiem ukryć, że hologramy studenckie najczęściej są transportowane do nabywców właśnie tą drogą – zwłaszcza, gdy zakupy odbywają się poprzez portale Allegro i OLX. Niezależni sprzedawcy coraz częściej decydują się na odbiór osobisty przez kolekcjonerów, co pozytywnie wpływa na opinie na temat ich sklepów. Kupujący ma możliwość dokładnie sprawdzić swój produkt, przy jednoczesnym zweryfikowaniu uczciwości sprzedającego. Cennym źródłem opinii kolekcjonerów są specjalne fora dla filatelistów, które nie są moderowane przez żadnego ze sprzedawców i działają od nich niezależnie. Dzięki nim znaleźć można punkty zajmujące się obrotem najbardziej wartościowych hologramów, zarówno z aktualnych, jak i archiwalnych edycji.

Hologram ELS
31-03-20

 

Opinie: (4.95 / 5)

Aktualny kolekcjonerski hologram studencki els z datą ważności 31-03-20 przeznaczony na zimowy semestr akademicki 2019 / 2020. Hologram przeznaczony tylko do użytku kolekcjonerskiego.

150 zł.
od 80 zł.

+ darmowa dostawa

Kup teraz

Hologramy studenckie 31-03-20

Oryginalne kolekcjonerskie hologramy studenckie. Nowa seria z terminem ważności 31-03-20, dotycząca zimowego semestru akademickiego 2019 / 2020. Aktualna seria posiada laserową datę ważności i unikalny numer seryjny.

Hologramy studenckie posiadają numer seryjny, czyli nowe zabezpieczenie w formie 8 cyfrowego kodu obok daty ważności. Wszystkie naklejki studenckie posiadają szereg zaawansowanych zabezpieczeń. Dostępne hologramy kolekcjonerskie els są identyczne z wydawanymi przez uniwersytety, hologramami studenckimi.

Gwarantujemy najwyższą jakość każdej naklejki studenckiej na legitymacje els. Każdy hologram els, zawiera niezbędne, wymagane elementy, które potwierdzające jego autentyczność.

Potrzebujesz egzemplarzy z inną datą ważności?
Zobacz wszystkie dostępne serie hologramów els z innymi datami ważności.
Inne daty

Forum dla osób zbierających hologramy studenckie

Fora internetowe, stają się coraz ważniejszym źródłem informacji dla nowego pokolenia. Wymiana praktycznych informacji okazuje niezwykle cenna. Czy to forum internetowe , czy grupa dyskusyjny lub facebook, to tam coraz więcej ludzi wymienia się najważniejszymi...

czytaj dalej

Numer seryjny na każdym hologramie studenckim

Teraz każdy nowo wydany hologram studencki musi posiadać numer seryjny. Nowa zmiana zacznie obowiązywać od semestru zimowego 2019 / 2020. Zmiana ma na celu wyeliminowanie procederu sprzedaży podrobionych naklejek studenckich na legitymację. Dlatego od tego semestru,...

czytaj dalej

Odbiór osobisty nowego hologramu studenckiego

Każdego roku studenci odbierają osobiście hologramy studenckie upoważniające ich do ulg ustawowych ze swoich dziekanatów uczelni wyższych. Co semestr każdy student jest zobowiązany do podbicia i przedłużenia ważności swojej legitymacji studenckiej els. Odbierając...

czytaj dalej

Co to są naklejki studenckie els

Czy zastanawiałeś się czym są naklejki studenckie naklejane co każdy semestru na każda legitymację studencką? Co oznaczają, do czego służą hologramy els na legitymację? Czy wygląd każdej naklejki studenckiej jest taki sam niezależnie od uczelni? Naklejki studencki...

czytaj dalej