Strona głowna >> Blog >> Odbiór osobisty nowego hologramu studenckiego

Odbiór osobisty nowego hologramu studenckiego

Lip 17, 2019 | informacje

Każdego roku studenci odbierają osobiście hologramy studenckie upoważniające ich do ulg ustawowych ze swoich dziekanatów uczelni wyższych. Co semestr każdy student jest zobowiązany do podbicia i przedłużenia ważności swojej legitymacji studenckiej els. Odbierając osobiście nowy studencki hologram gwarantują sobie prawo do korzystania z przysługujących im zniżek studenckich. Jednak każdorazowo proces zdobycia nowej naklejki studenckiej może wybagać czasu. Odbiór osobisty hologramów studenckich poprzez osobiste stawiennictwo w dziekanacie uczelni, często bywa trudny.  Wraz z końcem każdego semestru akademickie pod dziekanatami wydziałów ustawiają się długie kolejki studentów chcących osobiście załatwić swoją sprawę. Jest to czas wzmożonej pracy dla pracowników administracyjnych dziekanatów, dlatego student chcący otrzymać hologram studencki na swoją legitymacje, często jest traktowany jako utrudnienie organizacyjne. Dlatego wiele uczelni, wraz z końcem semestru, zbiera poprzez starostę grupy, wszystkie legitymacje razem, w celu ich hurtowego podbicia. To rozwiązanie z pewnością zmniejsza kolejki studentów do dziekanatów. Dzięki temu nie muszą oni osobiście odbierać i stawiać się w dziekanacie tylko po to aby podpić swoją legitymację poprzez nowy hologram studencki.

Jednak coraz popularniejszą metodą zdobycia nowego hologramu studenckiego do swoich zbiorów jest wybór internetowych punktów sprzedaży. Poza portalami, takimi jak Allegro, czy OLX hologramy studenckie zamówić można również u renomowanych sprzedawców w niezależnych punktach sprzedaży. Zaletą tego typu zakupów jest niewątpliwie możliwość osobistego odbioru nalepek, co często niemożliwe jest w przypadku serwisów aukcyjnych. Umówienie się ze sprzedawcą oraz odbiór osobisty nalepek może uchronić kolekcjonera przed próbą oszustwa i nie tylko.

Wybierz odbiór osobisty hologramu studenckiego lub wysyłkę

Dla filatelistów największą wartość mają te hologramy studenckie, które wykonane zostały według rozporządzenia MEN. Dzięki temu, że wyglądają one jak oryginalne naklejki ELS wydawane studentom, kolekcje zbieraczy osiągają naprawdę wysoką wartość. Niestety, wielu ze sprzedawców na OLX, Gumtree i tego typu portalach próbuje oszukać zamawiających, wysyłając im hologramy studenckie els niespełniające wszystkich wymogów Ministerstwa Edukacji. W odróżnieniu od niezależnych stron handlujących nalepkami posługują się oni fałszywymi zdjęciami produktów i wysyłają nabywcom podrabiane naklejki. Z myślą o minimalizowaniu prób oszustwa niezależni sprzedawcy zdecydowali się wprowadzić odbiór osobisty zamówionych nalepek. Wystarczy skontaktować się z producentem, zapytać o możliwość odbioru osobistego, umówić się na wybrany termin oraz w danym miejscu i mieć pełną kontrolę nad zawieraną transakcją. Nabywając w ten sposób hologramy studenckie nie trzeba obawiać się o oszustwo – produkty można dokładnie obejrzeć i sprawdzić, czy są one wykonane według najwyższych standardów. Poza korespondencją mailową ze sprzedającym można kontaktować się za pomocą telefonu, bądź wiadomości SMS. W odróżnieniu od osób handlujących hologramami na Allegro prywatni sprzedawcy odpowiadają osobom zainteresowanym zakupem nalepek ELS już w kilkanaście minut!

Dziekanaty nie wysyłają hologramów studenckich, wymagany jest ich odbiór osobisty

Niestety dziekanaty i uczelnie wyższe oczywiście nie oferują możliwości wysyłki samodzielnego hologramu studenckiego. Każdorazowo naklejka studencka musi być nalepiony na legitymację w obecności pracownika dziekanatu, dlatego odbiór osobisty hologramu studenckiego jest konieczny. W przypadku internetowych punktów sprzedaży w trosce o wygodę kupującego, a przede wszystkim bezpieczne sfinalizowanie transakcji, wielu sprzedawców prywatnych decyduje się na osobiste przekazywanie zamówionych egzemplarzy kupującym. Jeśli ci chcą odebrać swoje hologramy studenckie bez pośredników, wystarczy by skontaktowali się ze swoimi sprzedawcami. Po ustaleniu godziny i dokładnego miejsca przekazania produktów zamówienie zostaje zrealizowane. Jakie zalety ma odbiór osobisty nalepek? Przede wszystkim można dzięki niemu samodzielnie sprawdzić rzetelność sprzedającego. Przyniesiony przez niego produkt powinien być zgodny ze standardami MEN, a więc jego rozmiar powinien sięgać 9x10mm, nalepka powinna posiadać holograficzną powierzchnię z Orłem i RP, laserowo naciętą datę ważności, a od nowego roku akademickiego – także numer seryjny. Wykonane w ten sposób hologramy studenckie są najbardziej wartościowe dla zbieraczy, a dzięki odbiorowi osobistemu można bez zwlekania sprawdzić ich rzeczywisty wygląd. Oczywiście niezależne platformy sprzedażowe nie rezygnują z wysyłania swoich produktów za pośrednictwem kurierów. Oryginalne hologramy studenckie wysyłane są do największych miast w Polsce i nie tylko.

Hologram ELS
31-03-20

 

Opinie: (4.95 / 5)

Aktualny kolekcjonerski hologram studencki els z datą ważności 31-03-20 przeznaczony na zimowy semestr akademicki 2019 / 2020. Hologram przeznaczony tylko do użytku kolekcjonerskiego.

150 zł.
od 80 zł.

+ darmowa dostawa

Kup teraz

Hologramy studenckie 31-03-20

Oryginalne kolekcjonerskie hologramy studenckie. Nowa seria z terminem ważności 31-03-20, dotycząca zimowego semestru akademickiego 2019 / 2020. Aktualna seria posiada laserową datę ważności i unikalny numer seryjny.

Hologramy studenckie posiadają numer seryjny, czyli nowe zabezpieczenie w formie 8 cyfrowego kodu obok daty ważności. Wszystkie naklejki studenckie posiadają szereg zaawansowanych zabezpieczeń. Dostępne hologramy kolekcjonerskie els są identyczne z wydawanymi przez uniwersytety, hologramami studenckimi.

Gwarantujemy najwyższą jakość każdej naklejki studenckiej na legitymacje els. Każdy hologram els, zawiera niezbędne, wymagane elementy, które potwierdzające jego autentyczność.

Potrzebujesz egzemplarzy z inną datą ważności?
Zobacz wszystkie dostępne serie hologramów els z innymi datami ważności.
Inne daty

Forum dla osób zbierających hologramy studenckie

Fora internetowe, stają się coraz ważniejszym źródłem informacji dla nowego pokolenia. Wymiana praktycznych informacji okazuje niezwykle cenna. Czy to forum internetowe , czy grupa dyskusyjny lub facebook, to tam coraz więcej ludzi wymienia się najważniejszymi...

czytaj dalej

Numer seryjny na każdym hologramie studenckim

Teraz każdy nowo wydany hologram studencki musi posiadać numer seryjny. Nowa zmiana zacznie obowiązywać od semestru zimowego 2019 / 2020. Zmiana ma na celu wyeliminowanie procederu sprzedaży podrobionych naklejek studenckich na legitymację. Dlatego od tego semestru,...

czytaj dalej

Co to są naklejki studenckie els

Czy zastanawiałeś się czym są naklejki studenckie naklejane co każdy semestru na każda legitymację studencką? Co oznaczają, do czego służą hologramy els na legitymację? Czy wygląd każdej naklejki studenckiej jest taki sam niezależnie od uczelni? Naklejki studencki...

czytaj dalej