Strona głowna >> Blog >> Forum dla osób zbierjących hologramy studenckie

Forum dla osób zbierających hologramy studenckie

Sie 27, 2019 | polecane

Fora internetowe, stają się coraz ważniejszym źródłem informacji dla nowego pokolenia. Wymiana praktycznych informacji okazuje niezwykle cenna. Czy to forum internetowe , czy grupa dyskusyjny lub facebook, to tam coraz więcej ludzi wymienia się najważniejszymi informacjami i tam właśnie często toczą się gorące dyskusje.

Osoby zbierające hologramy studenckie często mają wiele pytań odnośnie swojego hobby. Dotyczą one sposobów przechowywania drogocennych znaczków, możliwości wzajemnej wymiany, czy zakupu naklejek ELS pochodzących z archiwalnych edycji. Miejscem, w którym znaleźć można odpowiedzi na te oraz inne pytania kolekcjonerów jest specjalne forum zrzeszające filatelistów. Poruszane tam tematy pomagają doświadczonym i początkującym zbieraczom dowiedzieć się więcej o swojej pasji, a przede wszystkim pozwalają wymieniać się spostrzeżeniami i ostrzegać przed nieuczciwymi sprzedającymi. Jeśli więc zbierasz hologramy studenckie koniecznie odwiedź dedykowane kolekcjonerom fora!

Zbierasz hologramy studenckie? Sprawdź, forum internetowe!

Najpopularniejsze wątki poruszane na forum internetowezbieraczy dotyczą przede wszystkim wzajemnych porad i informacji o planowanych zmianach w wyglądzie hologramów. Okazuje się, że w październiku 2019 roku hologramy studenckie zyskają dodatkowy element, którego do tej pory nie było w ich wyglądzie. Chodzi o numer seryjny wyodrębniony z daty ważności znaczka. Jak wskazują wpisy na forum, nowe naklejki ELS posiadać będą ciąg 8 cyfr stanowiących indywidualny kod uczelni oraz numer porządkowy. Dzięki temu hologramy studenckie trudniej będzie podrobić, a co za tym idzie kolekcjonerzy nie będą padać ofiarami oszustwa z taką częstotliwością, jak miało to miejsce do tej pory. Z forum dla zbieraczy dowiedzieć się można również dlaczego powinno się unikać zakupów naklejek do Elektronicznych Legitymacji Studenckich w serwisach aukcyjnych. Kolekcjonerzy przestrzegają się wzajemnie, że sprzedające tam osoby wykorzystują fałszywe fotografie, unikają wysłania towaru, a nawet przysyłają studenckie hologramy całkowicie niezgodne z opisem aukcji. Zamiast tego z forów dla filatelistów dowiedzieć się można, gdzie znaleźć cenione punkty sprzedaży i kto w szczególności zasługuje na uwagę zbieraczy.

Hologramy studenckie – forum nie tylko dla zbieraczy

Internetowe fora dla hobbystów to również idealne miejsce dla kolekcjonerów, którzy planują rozpocząć swoją przygodę ze zbieraniem. Jak piszą doświadczeni filateliści, hologramy studenckie o najwyższej wartości niczym nie różnią się od oryginalnych naklejek wydawanych studentom na uczelniach wyższych w całym kraju, o czym powinni pamiętać początkujący. Co to oznacza? Bezpośrednio przed zakupem trzeba sprawdzać wygląd swojego produktu. Z forum kolekcjonerów dowiedzieć się można, że najcenniejsze egzemplarze znaczków posiadają krawędzie wykonane w rozmiarach 9 x 10 mm. Na ich powierzchni znajduje się data ważności wykonana laserem, a od roku akademickiego 2019/2020 szukać należy również numeru seryjnego, złożonego z 8 cyfr. Ważne jest również, by hologram studenckih posiadał zabezpieczenie plastrem miodu oraz znak RP i Orła na wierzchniej warstwie nalepki. Czytając wskazówki zbieraczy od początku przygody z hologramami studenckimi można zyskać niezwykle wartościową kolekcję. Zwłaszcza, że dostęp do forum filatelistów jest bezpłatny.

Hologram ELS
31-03-20

 

Opinie: (4.95 / 5)

Aktualny kolekcjonerski hologram studencki els z datą ważności 31-03-20 przeznaczony na zimowy semestr akademicki 2019 / 2020. Hologram przeznaczony tylko do użytku kolekcjonerskiego.

150 zł.
od 80 zł.

+ darmowa dostawa

Kup teraz

Hologramy studenckie 31-03-20

Oryginalne kolekcjonerskie hologramy studenckie. Nowa seria z terminem ważności 31-03-20, dotycząca zimowego semestru akademickiego 2019 / 2020. Aktualna seria posiada laserową datę ważności i unikalny numer seryjny.

Hologramy studenckie posiadają numer seryjny, czyli nowe zabezpieczenie w formie 8 cyfrowego kodu obok daty ważności. Wszystkie naklejki studenckie posiadają szereg zaawansowanych zabezpieczeń. Dostępne hologramy kolekcjonerskie els są identyczne z wydawanymi przez uniwersytety, hologramami studenckimi.

Gwarantujemy najwyższą jakość każdej naklejki studenckiej na legitymacje els. Każdy hologram els, zawiera niezbędne, wymagane elementy, które potwierdzające jego autentyczność.

Potrzebujesz egzemplarzy z inną datą ważności?
Zobacz wszystkie dostępne serie hologramów els z innymi datami ważności.
Inne daty

Numer seryjny na każdym hologramie studenckim

Teraz każdy nowo wydany hologram studencki musi posiadać numer seryjny. Nowa zmiana zacznie obowiązywać od semestru zimowego 2019 / 2020. Zmiana ma na celu wyeliminowanie procederu sprzedaży podrobionych naklejek studenckich na legitymację. Dlatego od tego semestru,...

czytaj dalej

Odbiór osobisty nowego hologramu studenckiego

Każdego roku studenci odbierają osobiście hologramy studenckie upoważniające ich do ulg ustawowych ze swoich dziekanatów uczelni wyższych. Co semestr każdy student jest zobowiązany do podbicia i przedłużenia ważności swojej legitymacji studenckiej els. Odbierając...

czytaj dalej

Co to są naklejki studenckie els

Czy zastanawiałeś się czym są naklejki studenckie naklejane co każdy semestru na każda legitymację studencką? Co oznaczają, do czego służą hologramy els na legitymację? Czy wygląd każdej naklejki studenckiej jest taki sam niezależnie od uczelni? Naklejki studencki...

czytaj dalej